Главная › Новости › Новости

26

ИЮЛЯ

2017

ЗДОРОВ’Я МОЛОДІ – ЗАПОРУКА ЩАСЛИВОГО МАЙБУТНЬОГО

ЗДОРОВ’Я МОЛОДІ – ЗАПОРУКА ЩАСЛИВОГО МАЙБУТНЬОГО

За ініціативи голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського, відповідно до програми економічного та соціального розвитку Донецької області на 2017 рік, до 85-річчя регіону наше місто отримало 7 антивандальних майданчиків.

4 з них вже було відкрито на території Селидівської загальноосвітньої гімназії, ЗОШ №2 та №1 м.Селидового і ДЮСШ ім.В.В.Мірошниченко м.Українськ.

Сьогодні відбулось урочисте відкриття ще трьох майданчиків під відкритим небом на території Селидівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (м.Гірник), Цукуринської ЗОШ №26 та Курахівської ЗОШ №22.Селидівський міський голова Віктор Ремізов звернувся до місцевих жителів з привітаннями і зауважив, що на сьогоднішній день здоров’я молоді – це запорука щасливого майбутнього нашого міста і всієї країни.

Гірницький міський голова Сергій Коваленко, Цукуринський селищний голова Олександр Ярош та Курахівський селищний голова Ірина Фунтікова висловили свою подяку міському голові і голові Донецької облдержадміністрації за подарунок та зазначили, що завдяки новим тренажерам і діти, і їх батьки матимуть змогу у будь-який час безкоштовно займатися спортом та підтримувати свою фізичну форму. Вони зазначили, що потреба у такому майданчику існувала давно, тож ця подія стала дуже радісною для кожного.

Віктор Ремізов поспілкувався з дітьми, які розповіли йому про спортивні досягнення, успіхи у навчанні, про те, чим займаються у період літніх канікул, а також подякували за нові майданчики піснями і віршами.

Після урочистого перерізання стрічок юні жителі Гірника, Цукуриного та Курахівки продемонстрували своє вміння користуватися новим спортивним обладнанням.

Источник: www.06237.com.ua

Пожаловаться

Если данная информация не является действительной, или оскорбляет Вас - нажмите «Пожаловаться»

ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ